Par mums

Anno 2016

SIA "Baltic Bees & Berries" ir neliels ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas biškopības un augļkopības nozarē. Mēs atrodamies pie Smārdes, kur to ieskauj Ķemeru Nacionālais Parks ar savu gadsimtiem ilgi glabāto dabas mantojumu.

Mēs piedāvājam dažādus biškopības produktus kā medu, ziedputekšņus, bišu maizi, propolisu, vaska izstrādājumus u.c. biškopības produktus zem preču zīmes “Smārdes Medus”.

Tāpat mēs audzējam arī smiltsērkšķus un tādi produkti kā smilstērkšķu sula, smilstērkšķu eļļa, saldētas smiltsērkšķu ogas u.c. smiltsērkšķu produkti tiek peidāvāti ar preču zīmi “Smārdes Oga”.

Biškopības un smiltsērkšķu produkti ir sen zināmi cilvēcei ar savu ilgstoši ārstniecisko iedarbību uz cilvēka organismu, tāpēc mūsu aicinājums ir popularizēt šos bioloģiski augstvērtīgos produktus apkārtējiem cilvēkiem. Mūsu mērķis ir ražot ļoti augstvērtīgus un ļoti veselīgus produktus, tādus, kuriem ir ļoti augsta pievienotā vērtība.

Mēs audzējam smiltsērkšķus ievērojot integrētās audzēšanas vadlīnijas un principus, tādējādi mēs uzraugām katru ražošanas posmu, sākot no augsnes analīzēm, mēslošanas plānu un beidzot ar vispārējo stādījuma monitoringu.

Mēs esam oficiālie DULCOFRUCT bišu barības izplatītāji Latvija, Igaunijā un Somijā. Piedāvāto bišu barību Jūs varat iegādāties interneta veikalā www.beesandberries.ee 

Visu produkciju, arī bišu barību, Jūs varat apskatīt un iegādāties mūsu specializētajā veikaliņā “Medus Darītava”, adresē – “Mazgaidiņas”, Smārdes pagastā, Engures Novadā. Mēs ņemam dalību arī izbraukuma tirdzniecībās.

Raksti mums

    Adrese: Mazgaidiņas, Smārdes pagasts, Engures novads, LV-3129

    Tālrunis: +371 25 167 097

    E-pasts: info@smardesmedus.lv