Ziedputekšņi

Ziedputekšņi

Putekšņi – unikāla uzturviela

Bišu ziedputekšņus ražo medus bites, un tas ir jauno bišu ēdiens. Tas tiek uzskatīts par vienu no dabā visvairāk barojošākajiem pārtikas produktiem, jo ​​satur gandrīz visas barības vielas, kas nepieciešamas arī cilvēkiem. Bišu ievāktie ziedputekšņi ir bagāti ar olbaltumvielām (aptuveni 40% olbaltumvielu), brīvajām aminoskābēm, vitamīniem, ieskaitot B kompleksu, un folijskābi.

Bišu ziedputekšņi ir pilnvērtīgs ēdiens un satur daudzus elementus, kurus nesatur dzīvnieku izcelsmes produkti. Bišu ziedputekšņi ir krietni bagātāki ar olbaltumvielām nekā dzīvnieku izcelsmes produkti. Tie satur daudz aminoskābju. Apmēram puse no to olbaltumvielām ir brīvo aminoskābju veidā, kuras viegli pārstrādajas cilvēka ķermenī.

Ir svarīgi pieminēt, ka lai iegūtu vienu tējkaroti ziedputekšņu, bitītei ir jāstrādā veselu mēnesi 8 stundas dienā.

Kādēļ būtu jālieto ziedputekšņi ?

1. Enerģijas avots – bišu ziedputekšņos atrodamo barības vielu klāsts padara to par lielisku dabisko enerģijas avotu. Ogļhidrāti, olbaltumvielas un B vitamīni var palīdzēt jums turpināt ceļu visu dienu, uzlabojot izturību un novēršot nogurumu.

2. Ādas audu reģenerators- bišu ziedputekšņus bieži lieto aktuālos, kad parādās, piemēram, psoriāze vai ekzēma. Aminoskābes un vitamīni aizsargā ādu un veicina šūnu atjaunošanos.

3. Resperatorā sistēma – Bišu ziedputekšņi satur lielu daudzumu antioksidantu, kuriem var būt pretiekaisuma iedarbība uz plaušu audiem, novēršot astmas rašanos.

4. Alerģiju ārstēšana – ziedputekšņi samazina histamīna klātbūtni, atvieglojot daudzas alerģijas. Dr Leo Conway, M.D no Denveras Kolorādo, ziņoja, ka 94 procenti viņa pacientu bija pilnīgi brīvi no alerģijas simptomiem, kad tika ārstēti ar ziedputekšņiem. Tika apstiprināts, ka ziedputekšņi ir efektīvi pret plašu elpceļu slimību klāsta.

5. Gremošanas sistēma – Papildus veselīgiem vitamīniem, minerālvielām un olbaltumvielām bišu ziedputekšņi satur fermentus, kas var palīdzēt gremošanā. Fermenti palīdz jūsu ķermenim iegūt visas nepieciešamās barības vielas no pārtikas, ko ēdat.

6. Imūnsistēmas pastiprinātājs – ziedputekšņi ir labvēlīgi zarnu florai un tādējādi atbalsta imūnsistēmu. Pēc holistiskā veselības eksperta Dr. Džozefa Mercola teiktā, bišu ziedputekšņiem ir antibiotiku veida īpašības, kas var palīdzēt aizsargāt ķermeni no vīrusu pārnešanas. Tas ir arī bagāts ar antioksidantiem, kas aizsargā šūnas.

7. Ārstē atkarības – holistiski lieto atkarību dziedināšanai un alkas kavēšanai, nomācot impulsus.

8. Stiprina sirds un asinsvadu sistēmu – bišu ziedputekšņi satur lielu daudzumu Rutīna; antioksidants bioflavonoīds palīdz stiprināt kapilārus, asinsvadus, palīdz arī asinsrites traucējuma gadījumos un koriģē holesterīna līmeni. Tās spēcīgās anti-recēšanas spējas varētu palīdzēt novērst sirdslēkmi un insultu.

9. Prostatai – vīrieši, kuri cieš no labdabīgas prostatas hiperplāzijas, var atrast atvieglojumus, izmantojot bišu ziedputekšņus. Bišu ziedputekšņi var palīdzēt mazināt iekaisumu un apturēt biežo vēlmi urinēt.

10. Neauglības problēmas – bišu ziedputekšņi stimulē un atjauno olnīcu darbību.

Leave a comment:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *