BIŠU BARĪBA & PIEDEVAS

Total Vit (100g)

Total-Vit ir minerālu un vitamīnu maisījums oranžā pulvera formā. Produkts Total-Vit veicina bišu nervu sistēmas attīstību. Tas izcili stimulē olu dēšanu, nodrošina bišu saimju pilnīgu reģenerāciju vitamīnu deficīta laikā. Produktu ieteicams lietot kā barības piedevu, kas palīdz tikt galā ar saindēšanos vai gremošanas slimībām akūtajā stadijā. Pielietošana: 1 g Total-Vit sajaukt ar 1 l Dulcofruct invertsīrupa; 1 g Total-Vit uzbērt uz 1kg Dulcofruct kandija; Cena norādīta ar PVN.

6,00 €

Probiotiķis (30 g)

•Palīdz novērst SSD (saimju sabrukšanas sindromu) •Satur baktērijas, kas palīdz bites organismam tikt galā ar ķīmiskajām vielām, kuras ir atrodamas pesticīdos un neonikotinoīdos. •Stimulē bišu zarnu mikrofloru •Palīdz labāk asimilēt uzturvielas •Uzlabo bišu imunitāti Pielietošana: 1 variants. 2 g produkta jauc kopā ar 100 ml ūdeni, izveidojot probiotiķa šķīdumu. 40 ml probiotiķa šķīdumu sajauc ar 1 l šķidrās barības, izbaro saimei pa vienai reizei ik pēc divām dienām, dodot apmēram 300-400 grami vienā reizē. Minimālais kurss - 4 reizes. 2 variants. 2g produkta jauc kopā ar 100 ml sīrupa, izveidojot probiotiķa šķīdumu. Apsmidzināt katru rāmīti, ieskaitot rāmīšus ar olām, ik pēc divām dienām. Minimālais kurss - 4 reizes. * Probiotiķi ir dzīvo mikroorganismu kultūras, kas labvēlīgi ietekmē gremošanas traktu un organisma veselību kopumā. Cena norādīta ar PVN.

12,00 €

AntiVarNosem (500ml)

AntiVArNosem produkts ir augu mikstūra uz spirta pamata, kas domāta biškopības vajadzībām. Produktam ir antivirāla un antibakteriāla iedarbība. Produkts ir domāts Nosema apis ārstēšanai un Varroa mite profilaksei. Produkta novērš Nosema apis baktēriju attīstību, nodrošina bišu zarnu aizsardzību, stimulē olu dēšanu, pateicoties aktīvajām substancēm, kuras ir atrodamas augos (vitamīniem un mikroelementiem), nodrošina bišu saimju aizsardzību ikreiz, kad tiek novērota to aktivitātes pazemināšanās. Produkts palīdz bitēm izdalīt gremošanas enzīmus. Pateicoties augstajam ēterisko eļļu saturam, produkts padara bišu saimes stiprākas. Produktu lieto laikā, kad bites ir aktīvas un bezienesuma periodā (agrajā pavasarī, rudenī), kā arī infekciju ārstēšanai un cīņā pret parazītiem. Deva: 15-20ml AntiVarNosem līdzekļa izšķaidīt ar 1 l cukura sīrupa. Cena norādīta ar PVN.

12,00 €

ApiVirol (5kg)

APIVIROL ir biostimulators, kurš ir paredzēts lietošanai pavasarī un rudenī, gadījumos, kad ir novērojama bišu saimes labsajūtas pasliktināšanās, aktivitātes samazināšanās. Divu veidu pielietošana: Pirmais veids: šis preperāts ir jāuzsmidzina uz bitēm un periem, ik pēc trīs dienām . Minimālais daudzums ir no 150-250ml neatšķaidīta APIVIROL šķīduma vienā reizē. Minimālais kurss ir trīs reizes. Otrais veids: izbarot sīrupu, ik pēc trīs dienām, kam pievienots 150-250ml neatšķaidīta APIVIROL šķīduma. Minimālais kurss ir trīs reizes. Lietošanas laikā medus telpām (magazīnām) ir jābūt noņemtām. Produkts vienlaicīgi ir jālieto uz visām bišu saimēm dravā, ieskaitot veselās bišu saimes. Produkta pielietošana rudenī pēc ienesuma beigām palīdzēs pārziemot lielākam un veselīgākam bišu skaitam. Cena norādīta ar PVN.

20,00 €

Api ziedputekšņu aizstājējs (2kg)

Putekšņu aizvietotājs ar augstu bioloģisko vērtību.Satur lielu proteīnu daudzumu (51%) un svarīgākās aminoskābes ļoti labi sabalansētā proporcijā. Produkts ir viegli sagremojams un asimilējams, pateicoties kam bišu organisms labi reaģē uz produktu. Produkts satur augu izcelsmes sastāvdaļas, tas ir brīvs no ĢMO un veterināri pārbaudīts.Nesatur nesagremojamus elementus. Pielietošana: Izbaro bitēm kandija formā agri pavasarī pirms dabā parādās pirmie ziedputekšņi. Kandiju pagatavo sajaucot 20 % ziedputekšņu aizstājēju kopā ar 80 % ogļhidrāta masu. Tas ir kārtīgi jāizmaisa, lai iegūtu kandija tipa masu, kuru novieto uz rāmīšiem, virs dējumiem. Tāpat to var iejaukt sīrupā un izbarot bitēm rudenī un, ja nepieciešams tad arī pavasarī. To pagatavo sajaucot 100ml Api Ziedputekšņu aizstājēju pulveri kopā ar 1 l cukura sīrupa. Derīguma termiņš 12 mēneši Cena norādīta ar PVN.

11,00 €

Api ziedputekšņu aizstājējs (7 kg)

Putekšņu aizvietotājs ar augstu bioloģisko vērtību.Satur lielu proteīnu daudzumu (51%) un svarīgākās aminoskābes ļoti labi sabalansētā proporcijā. Produkts ir viegli sagremojams un asimilējams, pateicoties kam bišu organisms labi reaģē uz produktu. Produkts satur augu izcelsmes sastāvdaļas, tas ir brīvs no ĢMO un veterināri pārbaudīts. Nesatur nesagremojamus elementus. Pielietošana: Izbaro bitēm kandija formā agri pavasarī pirms dabā parādās pirmie ziedputekšņi. Kandiju pagatavo sajaucot 20 % ziedputekšņu aizstājēju kopā ar 80 % ogļhidrāta masu. Tas ir kārtīgi jāizmaisa, lai iegūtu kandija tipa masu, kuru novieto uz rāmīšiem, virs dējumiem. Tāpat to var iejaukt sīrupā un izbarot bitēm rudenī un, ja nepieciešams tad arī pavasarī. To pagatavo sajaucot 100ml Api Ziedputekšņu aizstājēju pulveri kopā ar 1 l cukura sīrupa. Derīguma termiņš 12 mēneši Cena norādīta ar PVN.

38,00 €

Invertsīrups Api Nectar (13kg)

Šo produktu ieteicams lietot bišu saimju barošanai ārpus ražas novākšanas perioda. Produktu izmanto, lai stimulētu bišu saimes attīstību un papildinātu ziemas barības krājumus. Tas ir 100% invertēts produkts, kurš ir viegli bitēm sagremojams un tās mazāk nolietojas. Sīrupa lietošanas rezultāts ir ļoti labs, jo tas nekristalizējas un nesacietē. Produktu var uzglabāt jebkurā temperatūrā (no -15 līdz +50°C), sargājot to no tiešās saules gaismas. Invertsīrupa sastāvā: Fruktoze, glikoze, monosaharīdi, ūdens.

14,00 €

Kandijs

Šis ir 100% INVERTĒTS produkts, kurš ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un drošu uzturu bišu aukstajā sezonā un pavasarī, palīdzot bitēm tērēt mazāk enerģijas pārstrādājod barību. Sastāvs: fruktozi, glikozi, citus cukurus, ūdeni un sauso substanci, kuras maksimālais saturs ir 84%. Šī kandija priekšrocības: 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas; Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni. kandijs ir ar krēmveida struktūru (to var viegli sagriezt ar nazi), tā ir viegli bitēm uzņemama un tā nekūst bišu stropā. Derīguma termiņš 12 mēneši Cena norādīta ar PVN.

1,50 €

Bišu kandijs ar timolu (1kg)

Tas ir 100% INVERTĒTS produkts, kurš ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un drošu uzturu bišu aukstajā sezonā un pavasarī, palīdzot bitēm tērēt mazāk enerģijas pārstrādājod barību. Timols palīdz bitēm cīnīties pret Varoa ērču invāziju. Tas viegli asimilējas bites organismā un tā antiseptiskās īpašības stiprina bišu imūnsistēmu. Sastāvs: fruktoze, glikoze, ūdens, timols. Šī kandija priekšrocības: 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas; Tīmola saturs produktā - 0.05 %, tas palīdz bišu cīņā pret Varroa ērci, nozematozi un rada antiseptiskas īpašības - palīdz bišu imunitātei; Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni. Cena norādīta ar PVN.

1,60 €

Bišu kandijs ar augiem (1kg)

Tas ir 100% INVERTĒTS produkts, kurš ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un drošu uzturu bišu aukstajā sezonā un pavasarī, palīdzot bitēm tērēt mazāk enerģijas pārstrādājod barību. Produkta sastāvā ir dabīgi augi: timiāns, kumelītes, nātre, piparmētras, pelašķi, asinszāles, kliņģerīte, ārstniecības melisa, baziliks un vērmele. Produktam piemīt dabīgs probiotiskais efekts. Produkts ir profilaktisks līdzeklis pret Nozematozi (Nosema apis un Nosema ceranae). Sastāvs: fruktoze, glikoze, ūdens, augu ekstrakti, citi cukuri. Šī kandija priekšrocības: 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas; Produktam piemīt dabīgs probiotiskais efekts. Produkts ir profilaktisks līdzeklis pret Nozematozi. Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni. Derīguma termiņš 12 mēneši Cena norādīta ar PVN.

1,60 €

Bišu kandijs ar vitamīniem (1kg)

Tas ir ideāls produkts, kuru lieto kā barības piedevu aukstajā sezonā. Produkts satur vitamīnus B1, B2, B6, B12, C un H, kalcija pantotenātu u.c. Produktu ieteicams dot vāji attīstītām bišu saimēm. Dulcofruct kandijs ir 100% invertēts produkts, kas nozīmē, ka tas ir viegli sagremojams un ļauj bitēm saglabāt enerģiju. Krēmīga struktūra, neizplūst no rāmīšiem, nenolieto bites un nekūst pat saulainā dienā. Šī kandija priekšrocības: 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas; Palīdz strauji attīstīties novājinātām bišu saimēm; Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni. Derīguma termiņš 12 mēneši Cena norādīta ar PVN

1,70 €

Bišu kandijs ar vitamīniem un proteīniem (1kg)

Produkts ar augstu proteīnu saturu (inaktivēts raugs - 5%), izcila alternatīva putekšņiem. Bišu stropā var ievietot no 500 līdz 1000 gramiem produkta (atkarībā no rāmīšu skaita). 100% invertēts produkts. Krēmīga struktūra, neizplūst no rāmīšiem, nenolieto bites, nekūst pat saulainā dienā. Zems pH līmenis (4,5 joni), palīdz cīņā pret nozemozi, palīdz novērst slimības. Produktu lieto pavasarī pēc tīrīšanas aplidojuma, līdz bites sāk ienest dabīgos ziedputekšņus. Ziedputekšņu aizstājēju bites neuzkrāj bišu maizē, jo tas ir izšķaidīts kandija masā un uzreiz aiziet pašpatēriņam. Šis kandijs stimulē bišu aktivitāti stropā un sagatavo tās jaunajai sezonai. Šī cietā piedeva satur pilnu vitamīnu klāstu (vitamīns PP, vitamīns H, vitamīns C, Ca pantotēns), aminoskābes (metionīns, lisīns, cistīns, cisteīns, treonīns, triptofāns), kā arī minerālus (kalcijs, magnijs,nātrijs, fosfors, selēns, varš, dzelzs, cinks,mangāns), kas stimulē bišu aktivitāti. Augsts fruktozes saturs - tā ir galvenā sastāvdaļa, kas piešķir produktam augstu kvalitāti ! Derīguma termiņš 12 mēneši Cena norādīta ar PVN

2,15 €

Super proteīnu kandijs (1kg)

Produkts satur 20% ApiPollen Substitute, ogļūdeņražus (fruktozi, glikozi, saharozi) sabalansētā proporcijā un 10% jēlproteīnu, kas nodrošina bišu saimju sprādzienveida attīstību. Tas satur probiotikas, kas nodrošina ideālu proteīnu asimilāciju, kā arī pilnu mikroelementu klāstu, kas nepieciešams, lai ātri padarītu bišu saimes stiprākas. Produktu lieto pavasarī pēc tīrīšanas aplidojuma, līdz bites sāk ienest dabīgos ziedputekšņus. Ziedputekšņu aizstājēju bites neuzkrāj bišu maizē, jo tas ir izšķaidīts kandija masā un uzreiz aiziet pašpatēriņam. Šī kandija priekšrocības: 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas; Palīdz strauji attīstīties novājinātām bišu saimēm; Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni. Derīguma termiņš 12 mēneši Cena norādīta ar PVN

2,50 €

  S. C. CIRAST SRL (DULCOFRUCT) ir specializēts rumāņu bišu barības piedevu ražotājs kopš 2009. gada. Tās darbība ir pieaugusi, attīstoties "DULCOFRUCT" zīmolam, kas tiek pārstāvēts vairāk kā 15 valstīs visā eiropā. Pirms ienākšanas tirgū, visi firmas "Dulcofruct" produkti tika ilglaicīgi pārbaudīti pašu un partneru bišu stropos.

  Ražotājam ir arī sava laboratorija, kas aprīkota ar jaunākajām laboratorijas iekārtām. Tā palīdz ikdienas darbībai, nodrošinot, ka kompānijas saražotais produkts atbilst visaugstākajiem kvalitātes un drošības standartiem: HACCP, ISO (9001:2008) un ISO (22000:2005).

  DULCOFRUCT produkti tiek ražoti, neizmantojot ĢMO (ģenētiski modificētus produktus), smagos metālus, neonikotinīdus, pesticīdus vai aflatoksīnus. Tie ir pilnīgi dabīgi, bez krāsvielām, konservantiem vai oksidētājiem.

  Mēs esam oficiālie DULCOFRUCT bišu barības izplatītāji Latvija, Igaunijā un Somijā. Piedāvāto bišu barību Jūs patreiz varat iegādāties interneta veikalā vai arī ikgadējos valstī organizētajos biškopju saietos.

  Analīžu sertifikāts:

  ISSO sertifikāts:

  Veterinārais sertifikāts:

  Bišu kandijs (1kg)

  Šis ir 100% INVERTĒTS produkts, kurš ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un drošu uzturu bišu aukstajā sezonā un pavasarī, palīdzot bitēm tērēt mazāk enerģijas pārstrādājot barību. Sastāvs: fruktozi, glikozi, citus cukurus, ūdeni un sauso substanci, kuras maksimālais saturs ir 84%.

  Šī kandija priekšrocības:

  • 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas;
  • Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni.
  • kandijs ir ar krēmveida struktūru (to var viegli sagriezt ar nazi), tā ir viegli bitēm uzņemama un tā nekūst bišu stropā.

  Bišu kandijs ar timolu (1kg)

  Tas ir 100% INVERTĒTS produkts, kurš ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un drošu uzturu bišu aukstajā sezonā un pavasarī, palīdzot bitēm tērēt mazāk enerģijas pārstrādājot barību. Timols palīdz bitēm cīnīties pret Varoa ērču invāziju. Tas viegli asimilējas bites organismā un tā antiseptiskās īpašības stiprina bišu imūnsistēmu. Sastāvs: fruktoze, glikoze, ūdens, timols.

  Šī kandija priekšrocības:
  • 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas;
  • Tīmola saturs produktā - 0.05 %, tas palīdz bišu cīņā pret Varroa ērci, nozematozi un rada antiseptiskas īpašības - palīdz bišu imunitātei;
  • Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni.

  Bišu kandijs ar augiem (1kg)

  Tas ir 100% INVERTĒTS produkts, kurš ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un drošu uzturu bišu aukstajā sezonā un pavasarī, palīdzot bitēm tērēt mazāk enerģijas pārstrādājot barību.

  Produkta sastāvā ir dabīgi augi: timiāns, kumelītes, nātre, piparmētras, pelašķi, asinszāles, kliņģerīte, ārstniecības melisa, baziliks un vērmele. Produktam piemīt dabīgs probiotiskais efekts. Produkts ir profilaktisks līdzeklis pret Nozematozi (Nosema apis un Nosema ceranae). Sastāvs: fruktoze, glikoze, ūdens, augu ekstrakti, citi cukuri.

  Šī kandija priekšrocības:
  • 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas;
  • Produktam piemīt dabīgs probiotiskais efekts. Produkts ir profilaktisks līdzeklis pret Nozematozi.
  • Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni.

  Bišu kandijs ar vitamīniem (1kg)

  Tas ir ideāls produkts, kuru lieto kā barības piedevu aukstajā sezonā. Produkts satur vitamīnus B1, B2, B6, B12, C un H, kalcija pantotenātu u.c. Produktu ieteicams dot vāji attīstītām bišu saimēm. Dulcofruct kandijs ir 100% invertēts produkts, kas nozīmē, ka tas ir viegli sagremojams un ļauj bitēm saglabāt enerģiju. Krēmīga struktūra, neizplūst no rāmīšiem, nenolieto bites un nekūst pat saulainā dienā.

  Šī kandija priekšrocības:

  • 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas;
  • Palīdz strauji attīstīties novājinātām bišu saimēm;
  • Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni.

  Bišu kandijs ar vitamīniem un proteīniem (1kg)

  Produkts ar augstu proteīnu saturu (inaktivēts raugs - 5%), izcila alternatīva putekšņiem.

  Bišu stropā var ievietot no 500 līdz 1000 gramiem produkta (atkarībā no rāmīšu skaita). 100% invertēts produkts. Krēmīga struktūra, neizplūst no rāmīšiem, nenogurdina bites, nekūst pat saulainā dienā. Zems pH līmenis (4,5 joni), palīdz cīņā pret nozemozi, palīdz novērst slimības.

  Produktu lieto pavasarī pēc tīrīšanas aplidojuma, līdz bites sāk ienest dabīgos ziedputekšņus. Ziedputekšņu aizstājēju bites neuzkrāj bišu maizē, jo tas ir izšķaidīts kandija masā un uzreiz aiziet pašpatēriņam.

  Šis kandijs stimulē bišu aktivitāti stropā un sagatavo tās jaunajai sezonai. Šī cietā piedeva satur pilnu vitamīnu klāstu (vitamīns PP, vitamīns H, vitamīns C, Ca pantotēns), aminoskābes (metionīns, lisīns, cistīns, cisteīns, treonīns, triptofāns), kā arī minerālus (kalcijs, magnijs,nātrijs, fosfors, selēns, varš, dzelzs, cinks,mangāns), kas stimulē bišu aktivitāti.

  Augsts fruktozes saturs - tā ir galvenā sastāvdaļa, kas piešķir produktam augstu kvalitāti !

  Super proteīnu kandijs (1kg)

  Produkts satur 20% ApiPollen Substitute, ogļūdeņražus (fruktozi, glikozi, saharozi) sabalansētā proporcijā un 10% jēlproteīnu, kas nodrošina bišu saimju sprādzienveida attīstību. Tas satur probiotikas, kas nodrošina ideālu proteīnu asimilāciju, kā arī pilnu mikroelementu klāstu, kas nepieciešams, lai ātri padarītu bišu saimes stiprākas.

  Produktu lieto pavasarī pēc tīrīšanas aplidojuma, līdz bites sāk ienest dabīgos ziedputekšņus. Ziedputekšņu aizstājēju bites neuzkrāj bišu maizē, jo tas ir izšķaidīts kandija masā un uzreiz aiziet pašpatēriņam.

  Šī kandija priekšrocības:

  • 100% invertēts kandijs - viegli asimilējas bišu organismā un tās mazāk nolietojas;
  • Palīdz strauji attīstīties novājinātām bišu saimēm;
  • Ergonomisks iepakojums - iepakots pa 1 kg un tas ir tikai 1 cm plāns. To var ieklāt plānā kārtā virs ligzdas, lieki to nevēdinot. Tāpat tas ir ērti pielietojams korpusa stropos, kuros netiek izmantoti spilveni.
  • Derīguma termiņš 12 mēneši

  AntiVarNosem (500ml)

  AntiVArNosem produkts ir augu mikstūra uz spirta pamata, kas domāta biškopības vajadzībām. Produktam ir antivirāla un antibakteriāla iedarbība. Tas īpaši efektīvi palīdz saindēšanās gadījumā. Produkts ir domāts Nosema apis ārstēšanai un Varroa mite profilaksei.

  Produkta novērš Nosema apis baktēriju attīstību, nodrošina bišu zarnu aizsardzību, stimulē olu dēšanu, pateicoties aktīvajām substancēm, kuras ir atrodamas augos (vitamīniem un mikroelementiem), nodrošina bišu saimju aizsardzību ikreiz, kad tiek novērota to aktivitātes pazemināšanās.

  Produkts palīdz bitēm izdalīt gremošanas enzīmus. Pateicoties augstajam ēterisko eļļu saturam, produkts padara bišu saimes stiprākas.

  Produktu lieto laikā, kad bites ir aktīvas, bet ārpus ražas novākšanas laika (agrajā pavasarī, rudenī), kā arī infekciju ārstēšanai un cīņā pret parazītiem.

  Deva: 15-20ml AntiVarNosem līdzekļa izšķaidīt ar 1 l cukura sīrupa.

  Total Vit (100g)

  Total-Vit ir minerālu un vitamīnu maisījums oranžā pulvera formā.

  Produkts Total-Vit veicina bišu nervu sistēmas attīstību. Tas izcili stimulē olu dēšanu, nodrošina bišu saimju pilnīgu reģenerāciju vitamīnu deficīta laikā. Produktu ieteicams lietot kā barības piedevu, kas palīdz tikt galā ar saindēšanos vai gremošanas slimībām akūtajā stadijā.

  Pielietošana:

  1 g Total-Vit sajaukt ar 1 l Dulcofruct invertsīrupa;

  1 g Total-Vit uzbērt uz 1kg Dulcofruct kandija;

  Probiotiķis no Dulcofruct (30 g)

  •Palīdz novērst SSD (saimju sabrukšanas sindromu)

  •Satur baktērijas, kas palīdz bites organismam tikt galā ar ķīmiskajām vielām, kuras ir atrodamas pesticīdos un neonikotinoīdos.
  •Stimulē bišu zarnu mikrofloru
  •Palīdz labāk asimilēt uzturvielas
  •Uzlabo bišu imunitāti

  Pielietošana:

  1 variants. 2 g produkta jauc kopā ar 100 ml ūdeni, izveidojot probiotiķa šķīdumu. 40 ml probiotiķa šķīdumu sajauc ar 1 l šķidrās barības, izbaro saimei pa vienai reizei ik pēc divām dienām, dodot apmēram 300-400 grami vienā reizē. Minimālais kurss - 4 reizes.

  2 variants. 2g produkta jauc kopā ar 100 ml sīrupa, izveidojot probiotiķa šķīdumu. Apsmidzināt katru rāmīti, ieskaitot rāmīšus ar olām, ik pēc divām dienām. Minimālais kurss - 4 reizes.

  * Probiotiķi ir dzīvo mikroorganismu kultūras, kas labvēlīgi ietekmē gremošanas traktu un organisma veselību kopumā.

  Api ziedputekšņu aizstājējs

  Putekšņu aizvietotājs ar augstu bioloģisko vērtību. Satur lielu proteīnu daudzumu (51%) un svarīgākās aminoskābes ļoti labi sabalansētā proporcijā. Produkts ir viegli sagremojams un asimilējams, pateicoties kam bišu organisms labi reaģē uz produktu. Produkts satur augu izcelsmes sastāvdaļas, tas ir brīvs no ĢMO un veterināri pārbaudīts.Nesatur nesagremojamus elementus.

  Pielietošana:

  Izbaro bitēm kandija formā agri pavasarī pirms dabā parādās pirmie ziedputekšņi. Kandiju pagatavo sajaucot 20 % ziedputekšņu aizstājēju kopā ar 80 % ogļhidrāta masu. Tas ir kārtīgi jāizmaisa, lai iegūtu kandija tipa masu, kuru novieto uz rāmīšiem, virs dējumiem.

  Tāpat to var iejaukt sīrupā un izbarot bitēm rudenī un, ja nepieciešams tad arī pavasarī. To pagatavo sajaucot 100ml Api Ziedputekšņu aizstājēju pulveri kopā ar 1 l cukura sīrupa.

  Pieejams 1 kg un 8kg iepakojumos.

  Invertsīrups "Api Nektārs" (13kg)


  Šo produktu ieteicams lietot bišu saimju barošanai ārpus ražas novākšanas perioda. Produktu izmanto, lai stimulētu bišu saimju attīstību un papildinātu ziemas barības krājumus.

  Tas ir 100% invertēts produkts, kurš ir viegli bitēm sagremojams un tās mazāk nolietojas.

  Sīrupa lietošanas rezultāts ir ļoti labs, jo tas nekristalizējas un nesacietē. Produktu var uzglabāt jebkurā temperatūrā (no -15 līdz +50°C), sargājot to no tiešās saules gaismas.

  Invertsīrupa sastāvā: Fruktoze, glikoze, monosaharīdi, ūdens.

  Invertsīrups "Api Total" (13 kg)

  Sīrups Api Total ir ideāls palīglīdzeklis, kas veicina bišu koloniju attīstību. Produktu var veiksmīgi izmantot bišu saimju attīstības nodrošināšanai pirms ražas novākšanas laika sākuma, tādējādi palielinot bišu populāciju un padarot bišu saimes stiprākas. Rudenī produktu lieto, lai nodrošinātu bišu tauku ķermeņa veidošanos un papildinātu barības rezerves. Produkts satur trīs bišu attīstībai svarīgos nektāru tipa cukurus sabalansētā proporcijā: fruktozi, glikozi (invertēto cukuru) un saharozi.

  Sastāvdaļas: fruktoze (38%), glikoze A (32%),saharoze (7%), ūdens (21%), palīgvielas (2%), vitamīni:BI, B2, B6, B12, vitamīns C, Ca pantotenāts, biotīns,niacinamīds, Ca; minerāli: Mg, P, Na, K, Cl, Fe, S;Aminoskābes: triptofāns (L), metionīns (DL),lisīns (L).

  Pielietošana, lai stimulētu bišu saimi:

  Atšķaidiet produktu ar 20-25% ūdens (ar destilētu ūdeni vai zāļu tējām). Lieto pa 250-300 gramiem ik pēc 2-3 dienām atkarībā no bišu saimes stipruma.